POŻYCZKI
OSZCZĘDNOŚCI
KONTA OSOBISTE/INNE
UBEZPIECZENIA

22 349-90-91

(pon.-pt.: 8.00-16.00)

Oddziały



ODDZIAŁY WARSZAWA:


Warszawa 01-187

ul. Wolska 50A, lokal 1c

tel.: 22 631 12 84

tel.: 695 907 011

wolska@skoknike.pl



Warszawa 00-999

ul. Woronicza 17

tel.: 22 547-61-62

woronicza@skoknike.pl



Warszawa 00-240

Stacja Metra Ratusz Arsenał w Warszawie

pawilon 002 (wejście od strony Kina Muranów)

tel.: 22 831-68-21

667-639-704

metro@skoknike.pl




Warszawa 03-242

ul. Kondratowicza 8

tel.: 22 326-52-90

brodno@skoknike.pl



Warszawa 04-081

ul. Czapelska 38

tel.: 22 871-55-77

czapelska@skoknike.pl



Warszawa 04-635

ul. Niemodlińska 33 (parter)

tel.:  22 616-27-35

tel. kom. 695 907 006

kardiologia@skoknike.pl

 


ODDZIAŁ Białystok 15-437
ul. Doktor Ireny Białówny 2 / 1
tel.: 85 743-61-30
667-639-708
bialystok2@skoknike.pl


ODDZIAŁ Błonie 05-870
ul. Traugutta 4
blonie@skoknike.pl
tel.: 22 731-97-78
695-907-018

ODDZIAŁ Bydgoszcz 85-090
ul. Powstańców Wielkopolskich 26
tel.: 667 639 707
tel.: 667 638 673
bydgoszcz@skoknike.pl


ODDZIAŁ Garwolin 08-400
ul. Polska 1
tel.: 518-233-404
tel.: 25 685-43-71
garwolin@skoknike.pl


ODDZIAŁ Grodzisk Mazowiecki 05-825
ul. Sienkiewicza 34
tel.: 22 755-46-72
695-907-019
grodzisk@skoknike.pl


ODDZIAŁ Kielce 25-306
ul. Warszawska 12
tel.: 41 344-89-21
667-639-706
kielce2@skoknike.pl

 

ODDZIAŁ Legionowo 05-120
ul. Jagiellońska 8A
tel.: 22 772 82 72
tel.: 667-639-702
legionowo@skoknike.pl


ODDZIAŁ Łask 38-100
ul. 9 maja 26
tel.: 43 675-39-90
tel.: 514-811-927
pon.-pt.: 9:30 - 17:00

ODDZIAŁ Łódź 91-048
ul. Lutomierska 69
tel.: 42 651-54-09
667-639-705
lodz@skoknike.pl


ODDZIAŁ Mińsk Mazowiecki 05-300
ul. Warszawska 163
tel.: 25 759-00-63
tel.: 667-639-716
minsk@skoknike.pl

 
ODDZIAŁ Piaseczno 05-500
ul. Chyliczkowska 4
tel.: 22 750-05-54
tel.: 695-907-016
piaseczno@skoknike.pl


ODDZIAŁ Pruszków 05-800
ul. Wojska Polskiego 16a
tel.: 22 758-49-55
tel.: 695-907-021
pruszkow@skoknike.pl


ODDZIAŁ Radom 26-600
ul. Chrobrego 42a
tel.: 48 364-00-70
tel.: 667-639-703
radom@skoknike.pl


ODDZIAŁ Sulejówek 05-070
ul. Dworcowa 58
tel.: 22 783-04-16
tel.: 695-907-013


ODDZIAŁ Toruń 87-100
ul. Świętej Katarzyny 15
tel.: 56 621-07-57
tel.: 667-639-711


ODDZIAŁ Żuromin 09-300
ul. Zielony Rynek 1
tel.: 23 657-32-80
tel.: 695-907-023

Piaseczno 05-500
ul. Chyliczkowska 4
tel.: 22 750-05-54
695-907-016
piaseczno@skoknike.pl


 


zobacz na mapie »
Copyright © SKOK Nike     projekt i wykonanie gqim.com